+90 850 885 05 20

Kurumsal

Zamanı kıymetli insanların özel tercihlerini anlayıp, ideal çözümler sunmak amacıyla, çeşitli hizmet ...

Kurumsal

Zamanı kıymetli insanların özel tercihlerini anlayıp, ideal çözümler sunmak amacıyla, çeşitli hizmet kuruluşları arasında koordinasyon sağlayıp, ihtiyaç duyulan hizmeti maksimum verimlilikte ortaya çıkarabilen butik bir kuruluş olarak 2015 yılından beri hizmet vermekteyiz.

Zamanın değerinin ve kalitenin farkında olan siz değerli müşterilerimizin, özel hayallerini ve taleplerini gerçeğe dönüştüren, emniyeti, konforu, memnuniyeti ön planda tutarak önemsediğiniz detayı şekillendirip size özel hizmetler dizayn eden butik gökyüzü mimarıyız.

Size özel sunduğumuz hizmet kategorileri; özel uçak kiralama,  helikopter kiralama, hava kargo ve ambulans uçağı kiralama, yat kiralama, havalimanı yolcu karşılama ve uğurlama, şoförlü transfer, düğün balayı veya otel rezervasyonu, özel şarap veya istediğiniz coğrafyaya özel ikram tedariği, uçak, helikopter ve tüm hava araçları satış danışmanlığı, özel uçak temsilciliği ve işletmeciliği, hava aracı veya deniz aracı kullanarak planlanan herhangi özel gün organizasyonu ( evlilik teklifi, parti, özel doğum günü, kutlama vb) şeklinde sıralanabilir.

Ek olarak; hastalanan ekiplerinizi, arızalan uçaklarınızı dert etmeyin World Wide Transports group profesyonel ekibi olarak teknik ihtiyaçlarınıza en kısa sürede, etkin çözümler üretebilmekteyiz.

Dünyanın her noktasında seyahatiniz süresince her havalimanında size özel araçhazır edip, gideceğiniz yere ulaşımızı hızlıca ve emniyetli bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Wold Wide Group, özel insanların özel ihtiyaçlarını çözümleyen özgün hizmet mimarıdır. Sürdürülebilir kalite ve hizmet anlayışıyla global alanda size özgü çalışmalara imza atmaya devam etmektedir.

Gelin tanışalım, hayalinizi anlatın size özel yeni bir form vererek  gerçeğe dönüştürelim…Tercih sizden, memnuniyet garantisi bizden.