+90 850 885 05 20

Yat Kiralama Hizmetleri

Özel yat kiralama danışmanlığı sunan World Wide Grup’un profesyonel ekibi, dünyanın her noktasında i ...

Özel Yat Kiralama

Yat Kiralama Hizmetleri

Özel yat kiralama danışmanlığı sunan World Wide Grup’un profesyonel ekibi, dünyanın her noktasında istediğiniz özellik ve konfora sahip lüks yat, katamaran ve yelkenli yatları en hızlı şekilde siz özel müşterilerimize özel kiralama hizmeti sağlayabilmektedir. Özel yat kiralama hizmetinin yanı sıra, ihtiyaç duyulması halinde yatınıza özel lisanslı kaptan, teknik ve servis ekiplerini de siz değerli misafirlerimiz için konforunu maksimum seviyeye taşımak amacıyla istediğiniz zaman aralığı için hazır hale getirebilmekteyiz.

WW Transports ekibi olarak Özel Yat Kiralama hizmetlerini, Türkiye başta olmak üzere, İtalya, Fransa, Yunanistan, İspanya ve Hırvatistan gibi birçok Avrupa ülkesinin yanı sıra Aysa Pasifik ve Amerika’nın bazı bölgelerinde de sunabilmekteyiz.

Özel yat kiralama hizmeti sağlayabildiğimiz tüm coğrafyada, güçlü bağlantılarımız ve özel anlaşmalı servis destek firmalarımız aracılığı ile bağlı müşterilerimiz için özel yat kiralama hizmetlerinde özel fiyat avantajlarından yararlandırabilmekteyiz.

Sevdiklerinizle birlikte unutamayacağınız yat ile seyahat deneyiminin mimarı olmaktan mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz. Tüm konforlu özel yatları sizin için hazır hale getirdik. Peki ya siz bu özel maceraya hazır mısınız?

Cevabınız evet ise, tüm iletişim kanallarımızdan en özel yat kiralama hizmeti için sizlere yardımcı olabileceğimizi bilmenizi istiyoruz.

Tabi ki yat kiralama fiyatları da pek çok yerde farklılık gösterebiliyor. Yat kiralama fiyatları verilen hizmete, yatın yaşına ve özelliklerine göre değişebilmektedir. Bu sebeple kiralayacağınız yatın yat kiralama fiyatları hakkında bilgi alırken verilen hizmet ve yatın özelliklerini de detaylı bir şekilde öğrenmeniz gereklidir. Günümüzde özel yat kiralama hizmeti pek çok sebeple kullanılabilmektedir. Gerek partiler, gerek tatil gerek mezuniyet baloları gibi pek çok özel zamanlar için en uygun yat kiralama fiyatları ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Yat kiralama fiyatları için bize istediğiniz her an ulaşabilir ve irtibat kurabilirsiniz.

Özel Yat Kiralama Servislerimiz

 • Özel ikram paketi. Bu pakette rum, meyve suyu, meyve tabağı, su, kahve, çay, süt ve buz.
 • Yatak örtüleri ve her bir kişi için 2 adet havlu
 • Tüm teknik, emniyet ve yakıt tedariği sağlayan ekipman desteği
 • Maske ve şinorkeller
 • Günlük hava tahmin raporu
 • Talep etmeniz durumunda yarım gün sürecek özel yatınızın teknik ve pratik detaylarını içeren eğitim, yat rotasını Kaptan ile beraber belirleme ve sürüş keyfi

 

Kişiye Özel özel yat kiralama hizmeti ilave hizmetlerimiz

 • Mutfak Sanatı Ürünü Yemekler: Suşi’den, Türk kebabına kadar her türlü damak tadınıza uygun yemek alternatiflerinin temini
 • DJ Eşliğinde Parti: Her organizasyona uygun canlı müzik hizmeti
 • Fotoğraf Hizmeti: Unutulmaz yat gezinizi veya özel yatınızda kutlamayı planladığınız özel günleriniz profesyonel fotoğrafçımız ölümsüzleştirsin
 • Çiçek Sipariş Hizmeti: Özel organizasyona uygun şekilde tasarlanmış çiçekler, özel yat seyahatinize renk katacaktır.
 • Şehir merkezine lüks araçlarla ulaşım imkânı: Rolls Royce’dan, Limuzin’e her türlü lüks araç eşliğinde transferinizi sağlayabilmekteyiz.
 • Su Sporları Malzeme Tedariği: Wakeboarding, water skiing, banana/donut ride, parasailing ve windsurfing.