+90 850 885 05 20

Uluslararası Cenaze Nakli

Uluslararası cenaze nakli oldukça hassas ve dikkat edilmesi gereken hizmetlerdendir. Birçok kişinin ...

Uluslararası Cenaze Nakli

Uluslararası cenaze nakli oldukça hassas ve dikkat edilmesi gereken hizmetlerdendir. Birçok kişinin o an ki hassasiyeti ve yaşadığı duygular sebebi ile uluslararası cenaze nakli yakınlarının üzerinden yükü almak ve profesyonel bir şekilde bu desteği sağlayarak bu konudaki her türlü ihtiyacı karşılamak demektir.

Yakınlarınızın uluslararası cenaze nakli sürecinde destek, yardım, tavsiye veya rehberliğe ihtiyacınız olması durumunda, World Wide Transports ekibi en büyük destekçiniz olacaktır.

Bir aile üyenizi evinizden uzak bir yerde kaybettiğinizde ve cenazeyi evinize getirmek istediğinizde ne olur? Dünya’daki birçok hava yolu tarafından cenaze taşımacılığı yapılmaktadır. World Wide Transports cenaze nakliyat servisi aracılığı ile sabit nakliye ve taşıma ücretini içeren fiyatlandırma ile sevdiğiniz kişinin cenazesini evinize getirmenizi mümkün kılmaktadır.

Taşıma ücreti cenazenin ağırlığı, tabut ve hava yolu şirketleri tarafından kabul edilebilir özellikte taşıyıcı özelliklerine göre değişebildiği gibi, ek olarak; taşımayı yapacak havayolu, tarife, uzaklık, ağırlık gibi birçok faktör göz önüne alınarak belirlenmektedir.

Uluslararası Cenaze Nakli Programı

  • Cenazenin hazırlanması, tabuta yerleştirilmesi ve ya uygun taşıyıcıya yerleştirilmesi
  • Gönderici ve alıcı ülkelerden onay alınması ve uluslararası uçuş rezervasyonlarının yapılması
  • Ulaşım süresi boyunca cenaze sahiplerine gerekli bilgilerin aktarılması
  • Teslimat ve uçuşun tüm safhalarına eşlik etme.
  • Cenaze taşıma kuralları ülkeden ülkeye değişkenlik gösterebilmektedir. World Wide Transports, tüm sürecin sorunsuz ve hızlı ilerlemesi için gerekli desteği sağlamaktadır.

Uluslararası cenaze nakli süresince size en iyi ve kaliteli hizmeti sunmayı amaçlayan şirketimiz ile yaşadığınız acıya destek olarak sizlerin yükünü hafifletmek birinci önceliğimizdir. işlemlerinizi konusunda uzman kadro ve ekibimiz ile her şeyi sizin yerinize hallediyor olacağız.