+90 850 885 05 20

Özel Uçak Kiralama

Uçak Kiralamak için 0850 885 05 20 nolu numarayı arayabilir ya da Kiralama Talebi sayfamıza giderek ...

Özel Uçak Kiralama

Özel Uçak Kiralama

Uçak Kiralamak için 0850 885 05 20 nolu numarayı arayabilir ya da Kiralama Talebi sayfamıza giderek bize talebinizi ulaştırabilirsiniz.

Özel uçak kiralama hizmeti ağırlıklı olarak; iş dünyasının önemli liderleri, sanat ve spor camiasının vazgeçilmez yıldızları tarafından tercih edilmektedir. Spor kulüp yöneticileri, siyasi liderler, hobilerine özel zaman ayıran kişiler, zamanı değerli olan her gruptan birçok kişi kiralama hizmeti  için World Wide Group’un profesyonel havacılık ekibinden güvenle destek almaktadırlar.

Kiralamanızla ilgili ihtiyaçlar değişkenlik göstermekle birlikte; uçağın büyüklüğü, konforu ve teknik özellikleri ve daha birçok faktör göz önünde bulundurularak müşterilerimizin beklentilerini ve taleplerini büyük bir titizlikle analiz ederek ihtiyacınız olan uçağı temin ediyoruz.

Kendi portföyümüzde bulunan farklı modellerdeki ve özelliklere sahip uçakların yanı sıra; misafirlerimizin özel istekleri doğrultusunda belirlenen emniyetli ve konforlu her türlü jet kiralama servisini operasyon birliği yaptığımız diğer uçak sahipleri ile devamlı irtibatta olarak dünyanın her noktasında kiralama hizmeti sağlıyoruz. WW, kiralama hizmeti kapsamında çeşitli amaçlarla uçak kiralamak isteyen büyük bir müşteri kitlesine hitap eden emniyetli uçuşlar organize etmektedir.

özel uçuş kiralama

Uçak Kiralama Hizmeti Müşteri Grupları

 • İş ve özel toplantı amaçlı yapılan seyahatler
 • Siyasi liderlere özel jet kiralama ve diplomatik uçuşlar
 • Konser, etkinlik, davet, kutlama organizasyonlarına hız katarak varmak isteyen sanatçılar, müzisyenler, akademisyenler, oyuncular
 • Firma tanıtım organizasyon uçuşları
 • VIP tatil seyahatleri
 • Özel gün kutlamaları, teklifler ve havada özel anı bırakıp, unutulmaz keyif yaşamak isteyen misafirlerimiz için parti tadında uçuşlar

World Wide , global pazarda birçok ülkede yer alan lokal ofisleri, hava yolu işletmeleri, ikili anlaşmalar dayalı partnerlik ilişkileriyle jet kiralama konusunda maksimum verimlilik ve mutlu müşteri ilkesini benimseyen özel bir işletmedir. Uzun yıllara dayanan sektörel tecrübesi ve havacılık alanındaki dinamik bilgi değişikliklerine olan hakimiyeti, özel bağlantıları ve toplu alım gücüne dayanan esnekliği ile dünyanın herhangi bir noktasından talep ettiğiniz herhangi bir hava aracını size özel sunacağımız maksimum faydayı hedefleyen hizmet paketleri ile size özel kiralama hizmeti sunma imkanına sahiptir.

World Wide tarafından sizlerin konforu için temin edilmiş tüm uçaklar, uçak kiralama hizmet kategorisinde yetkili otoriteler olan EASA/JAR/FAR kurallarına göre hava operasyonu yapabilen, kendi sahipliğinde özel uçak işletme ruhsatı (AOC) olan işletmelerdir.

Jet Kiralama Hizmet Hedeflerimiz

özel uçak konforu

 • İhtiyacınızı çözümleyecek en yakın ve emniyetli uçuş organizasyonuna en uygun hava limanlarını seçmek,
 • Şehir merkesi veya talep edeceğiniz noktalara planlanan kara yolu ulaşım ve bekleme sürelerini minimize etmek,
 • VIP/CIP salonlarının rezervasyonunun yapılması ve havalimanı giriş ve çıkışlarının daha hızlı organize edilmesini sağlamak,
 • Esnek uçuş planlama saatleri ile müşterilerinin olası gecikmelerini telafi etmek ve uçuş ekibi ile koordineli olarak güvenli uçuş koşullarını muhafaza etmek.

Konforunuza önem veriyoruz

 • Telefon, fax ve internete erişebilirlik gibi iletişim olanaklarının uçuş emniyetini riske etmeyecek ölçüde temin edilmesi.
 • Seyahatin vermiş olduğu olası yorgunluğu minimize etmek amacıyla her türlü transfer bağlantılarında maksimum konforu hedefleyen özel ulaşım araçlarının seçimi
 • Misafirlerimizin özel ihtiyaçlarına özgü, çeşitli kategorilerdeki ikram ürünlerinin temin edilmesi

Gibi birçok hizmet sizler için en kaliteli şekilde sunulmaktadır. World Wide Transports olarak özel uçak kiralama noktasında yıllara dayanan tecrübemiz ile siz değerli müşterilerimizin yanındayız. Her türlü jet kiralama talebiniz büyük bir titizlik ve kalite ile hızlıca sonuçlanacaktır.

Özel Uçak Kiralama Fiyatları

Uçak kiralama niyetinde bulunan ve fiyatlarla ilgili hiç bir bilgisi bulunmayanlar için bazı bilgiler vermek istedik. Kiralama fiyatları uçakların büyüklüğü kapasitesi, uçuşunuz gidiş dönüş ise gittiği yerde ne kadar kalacağı, kalkış ve iniş yaptığı hava limanlarının hangi hava limanı olduğu, kalkış ve iniş yapılan hava limanlarının mesafesi ve düşük ya da yüksek sezon olması gibi bir çok özelliğe göre değişiklik göstermektedir.

Kiralama ile yapacağınız uçuş eğer iç hat ise kiralama fiyatına ek olarak %18 oranında kdv eklenmesi gerekmektedir. Ancak uçuşunuz Türkiye kalkışlı olsa dahi yurt dışı bir destinasyona yapılıyorsa kdv ödemeden uçuşu gerçekleştirebilirsiniz. Özel uçak kiralama fiyatları net olarak malesef kiralama talep formu doldurarak bize göndermeniz dışında öğrenme şansı bulunmamaktadır.

Ancak örnek olarak İzmir – İstanbul destinasyonu için yaklaşık 8.000 dolar + kdv civarı bir fiyatlandırma çıkmaktadır. Ancak yazımızın öncesinde de belirttiğimiz gibi bu fiyat bir çok etmene göre artabilir ya da düşebilir. Kiralamanız ile ilgili sizlere daha detaylı bilgi ve kiralama fiyatı verebilmemiz için 0850 885 05 20 nolu telefondan ulaşmanızı ya da ana sayfamızda bulunan talep formumuzu doldurmanızı bekliyor olacağız.