+90 850 885 05 20

Helikopter Kiralama Hizmeti

World Wide Transports olarak helikopter kiralama hizmetimiz ile, sizlerin konforu için trafik ve str ...

Helikopter Kiralama Hizmeti

World Wide Transports olarak helikopter kiralama hizmetimiz ile, sizlerin konforu için trafik ve stresten uzak, hızlı, emniyetli, konforlu ulaşım alternatifi olan helikopter keyfini siz değerli misafirlerimizin istekleri doğrultusunda farklı model seçenekleri ile sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Helikopter kiralama hizmeti ile siz özel müşterilerimizin zamandan tasarruf etmesini ve acil ulaşması gereken yerlere hızlı ulaşımını sağlamaktayız. Genel anlamda iş seyahati veya otel transferleri gibi alanlarda kullanılan helikopter kiralama hizmeti özel misafirlerimizin istediği kalitede hizmet vermektedir.

VIP tasarım helikopterler ile uçuş tarifelerine bağlı kalmaksızın, siz değerli misafirlerimizin tercihlerine göre plan ve program yapmaktayız. Helikopter kiralama hizmetimiz alanında profesyonel ve deneyimli uçuş ekibimizle helikopter uçuşunuz muazzam bir keyfe, unutulmaz bir anıya dönüşecektir.

Dünyanın her noktasında helikopter kiralama hizmeti ile bu özel deneyimi yaşamak isteyen tüm müşterilerimiz için, World Wide Transports ekibi en ideal çözümü üretecektir. Helikopter kiralama hizmetini tercih eden misafirlerimiz genel anlamda iş amaçlı veya eğlence amaçlı tercih etmektedir. Romantik bir gezi, evlenme teklifi, fotoğrafçılık, otel transferleri gibi pek çok sebeple helikopter kiralama tercih edilebilmektedir. Özel misafirlerimize pek çok alanda kaliteli bir hizmet veren şirketimiz her geçen gün sizlerin hayatını kolaylaştırmak için özel seçenekler sunmaktadır.

Ayrıca pek çok iş adamı gün içerisinde hava taksi dediğimiz helikopter kiralama işlemini kullanıyor. Ünlü isimlere baktığımızda şehirler arası konserlerde hızlı bir ulaşım sağlayabilmek adına hava taksi günümüzde oldukça popüler bir şekilde kullanılmakta. Hava taksi her geçen gün popülerliğini arttırarak hizmet kalitesi noktasında en ön sırada olmayı başarıyor. Tabi ki hava taksi konusunda deneyimli ve işi iyi bilen bir ekip olması birinci şart. Sizlerde hava taksi veya helikopter kiralama hizmeti almak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Helikopter kiralama hizmeti için kullandığımız bazı helikopter türleri aşağıdaki şekilde listelenmiştir:

>> AgustaWestland Helikopter

>> Bell Helikopter

>> MD Helikopter

>> Airbus Helikopter

>> Sikorsky Helikopter

 

Helikopter kiralama kullanım amaçları:

>>Havalimanı-Fabrika/Otel/Şehir Merkezi Transferi

>>Yük/Kargo Sevkiyatı

>>İş Amaçlı Seyahat

>>Kişisel Keyif Amaçlı Kiralama

>>Şirketlerin Eğlence Amaçlı Kiralamaları

>>Spor Aktiviteleri

>>Helikopter Şehir Turları

>>Havadan Film ve Fotoğrafçılık

>>Romantik Helikopter Uçuşları

>>Lüks Otel Ulaşımı

>>Kayak Tesisi Transferi

>>Düğün/Balayı Uçuşları

>>Hava Ambulansı, Ambulans Helikopter

>>Anket Amaçlı Kiralamalar