+90 850 885 05 20

Yat Kiralama Hizmetleri

Özel yat kiralama danışmanlığı sunan World Wide Grup’un profesyonel ekibi, dünyanın her noktas ...

Özel Yat Kiralama

Yat Kiralama Hizmetleri

Özel yat kiralama danışmanlığı sunan World Wide Grup’un profesyonel ekibi, dünyanın her noktasında istediğiniz özellik ve konfora sahip lüks yat, katamaran ve yelkenli yatları en hızlı şekilde siz özel müşterilerimize özel kiralama hizmeti sağlayabilmektedir. Özel yat kiralama hizmetinin yanı sıra, ihtiyaç duyulması halinde yatınıza özel lisanslı kaptan, teknik ve servis ekiplerini de siz değerli misafirlerimiz için  konforunu maksimum seviyeye taşımak amacıyla  istediğiniz zaman aralığı için hazır hale getirebilmekteyiz.

WW Transports ekibi olarak Özel Yat Kiralama hizmetlerini, Türkiye başta olmak üzere, İtalya, Fransa, Yunanistan, İspanya ve Hırvatistan gibi bir çok Avrupa ülkesinin yanı sıra Aysa Pasifik ve Amerika’nın bazı bölgelerinde de sunabilmekteyiz.

Özel yat kiralama hizmeti sağlayabildiğimiz tüm coğrafyada, güçlü bağlantılarımız ve özel anlaşmalı servis destek firmalarımız aracılığı ile bağlı müşterilerimiz için özel yat kiralama hizmetlerinde özel fiyat avantajlarından yararlandırabilmekteyiz.

Sevdiklerinizle birlikte unutamayacağınız yat ile seyahat deneyiminin mimarı olmaktan mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz. Tüm konforlu özel yatları sizin için hazır hale getirdik. Peki ya siz bu özel maceraya hazır mısınız?

Cevabınız evet ise, tüm iletişim kanallarımızdan en özel yatları kiralama hizmeti için sizlere yardımcı olabilmek için bekliyoruz.

Özel Yat Kiralama Servisimizin içeriğindeki hizmetler aşağıdaki şekilde sıralanmıştır:

>>Özel ikram paketi. Bu pakette rum, meyve suyu, meyve tabağı, su, kahve, çay, süt ve buz.

>> Yatak örtüleri ve her bir kişi için 2 adet havlu

>> Tüm teknik, emniyet ve yakıt tedariği sağlayan ekipman desteği

>> Maske ve şinorkeller

>> Günlük hava tahmin raporu

>> Talep etmeniz durumunda yarım gün sürecek özel yatınızın teknik ve pratik detaylarını içeren eğitim, yat rotasını Kaptan ile beraber belirleme ve sürüş keyfi

Ek olarak, yine siz değerli misafirlerimizin talepleri doğrultusunda aşağıda listelenen servisleri de tedarik edebilmekteyiz:

>> Mutfak Sanatı Ürünü Yemekler: Suşi’den, Türk kebabına kadar her türlü damak tadınıza uygun yemek alternatiflerinin temini

>> DJ Eşliğinde Parti: Her organizasyona uygun canlı müzik hizmeti

>> Fotoğraf Hizmeti: Unutulmaz yat gezinizi veya özel yatınızda kutlamayı planladığınız özel günleriniz profesyonel fotoğrafçımız ölümsüzleştirsin

>> Çiçek Sipariş Hizmeti: Özel  özel organizasyona uygun şekilde tasarlanmış çiçekler, özel yat seyahatinize renk katacaktır.

>> Şehir merkezine lüks araçlarla ulaşım imkanı: Rolls Royce’dan, Limuzin’e her türlü lüks araç eşliğinde transferinizi sağlayabilmekteyiz.

>> Su Sporları Malzeme Tedariği: Wakeboarding, water skiing, banana/donut ride, parasailing ve windsurfing.