+90 850 885 05 20

Özel Uçak Kiralama

Özel uçak kiralama hizmeti ağırlıklı olarak; iş dünyasının önemli liderleri, sanat ve spor camiasını ...

Özel Uçak Kiralama

Özel Uçak Kiralama

Özel uçak kiralama hizmeti ağırlıklı olarak; iş dünyasının önemli liderleri, sanat ve spor camiasının vazgeçilmez yıldızları tarafından tercih edilmektedir. Spor kulüp yöneticileri, siyasi liderler, hobilerine özel zaman ayıran kişiler, zamanı değerli olan her gruptan birçok kişi özel uçak kiralama servisi için World Wide Group’un profesyonel havacılık ekibinden güvenle destek almaktadırlar.

Özel uçak kiralama hizmetimiz talep sahibinin ihtiyaçlara değişkenlik göstermekle birlikte; uçağın büyüklüğü, konforu ve teknik özellikleri ve daha birçok faktör göz önünde bulundurularak belirlenmektedir.

Kendi portföyümüzde bulunan farklı modellerdeki ve özelliklere sahip uçakların yanı sıra; misafirlerimizin özel istekleri doğrultusunda belirlenen emniyetli ve konforlu her türlü jet kiralama servisini dünyanın her noktasında sağlayabilmekteyiz. WW, özel uçak kiralama hizmeti kapsamında birçok gruba hitap eden emniyetli uçuşlar organize etmektedir.

Bu organize edilen uçuşlara örnek verecek olursak;

-İş ve özel toplantı amaçlı yapılan seyahatler

-Siyasi liderlere özel jet kiralama ve diplomatik uçuşlar

-Konser, etkinlik, davet, kutlama organizasyonlarına hız katarak varmak isteyen sanatçılar, müzisyenler, akademisyenler, oyuncular

-Firma tanıtım organizasyon uçuşları

-VIP tatil seyahatleri

-Özel gün kutlamaları, teklifler ve havada özel anı bırakıp, unutulmaz keyif yaşamak isteyen misafirlerimiz için parti tadında uçuşlar

World Wide , global pazarda birçok ülkede yer alan yerlerindeki lokal ofisleri, havayolu işletmeleri, ikili anlaşmalar dayalı partnerlik ilişkileriyle jet kiralama hizmetinde maksimum verimlilik ve mutlu müşteri ilkesini benimseyen özel bir işletmedir. Uzun yıllara dayanan sektörel tecrübesi ve havacılık alanındaki dinamik bilgi değişikliklerine olan hakimiyeti, özel bağlantıları ve toplu alım gücüne dayanan esnekliği ile dünyanın herhangi bir noktasından talep ettiğiniz herhangi bir hava aracını size özel sunacağımız maksimum faydayı hedefleyen hizmet paketleri ile özel uçak kiralama hizmeti sunma imkanına sahiptir.

World Wide tarafından sizlerin konforu için temin edilmiş tüm uçaklar, özel uçak kiralama hizmet kategorisinde yetkili otoriteler olan EASA/JAR/FAR kurallarına göre hava operasyonu yapabilen, kendi sahipliğinde özel uçak işletme ruhsatı (AOC) olan özel uçak kiralama işletmeleridir.

Alanında uzman ekibimiz emniyet, güvenlik ve gizlilik prensiplerine dayanarak jet kiralama hizmetini sizin konforunuz için istenilen sürede temin etme yetkisine ve hızına sahiptirler.

Özel uçak kiralama taleplerinizi karşılanmasında öncelikli hedeflerimiz aşağıdaki şekilde listelenmiştir:

-İhtiyacınızı çözümleyecek en yakın ve emniyetli uçuş organizasyonuna en uygun havalimanlarını seçmek,

-Şehir merkesi veya talep edeceğiniz noktalara planlanan kara yolu ulaşım ve bekleme sürelerini minimize etmek,

-VIP/CIP salonlarının rezervasyonunun yapılması ve havalimanı giriş ve çıkışlarının daha hızlı organize edilmesini sağlamak,

-Esnek uçuş planlama saatleri ile müşterilerinin olası gecikmelerini telafi etmek ve uçuş ekibi ile koordineli olarak güvenli uçuş koşullarını muhafaza etmek.

Ayrıca siz değerli misafirlerimizin özel uçak kiralama isteği sonrası seyahatleri esnasındaki konforunu sağlamak üzere;

-Telefon, fax ve internete erişebilirlik gibi iletişim olanaklarının uçuş emniyetini riske etmeyecek ölçüde temin edilmesi.

-Seyahatin vermiş olduğu olası yorgunluğu minimize etmek amacıyla her türlü transfer bağlantılarında maksimum konforu hedefleyen özel ulaşım araçlarının seçimi

-Misafirlerimizin özel ihtiyaçlarına özgü, çeşitli kategorilerdeki ikram ürünlerinin temin edilmesi

Gibi birçok hizmet sizler için en kaliteli şekilde sunulmaktadır. World Wide Transports olarak özel uçak kiralama noktasında yıllara dayanan tecrübemiz ile siz değerli müşterilerimizin yanındayız. Her türlü jet kiralama talebiniz büyük bir titizlik ve kalite ile hızlıca sonuçlanacaktır.