+90 850 885 05 20

Özel Uçak Kiralama

Özel Uçak Kiralama : Özel uçak kiralama hizmeti ağırlıklı olarak; iş dünyasının önemli liderleri, sa ...

Özel Uçak Kiralama

Özel Uçak Kiralama

Özel Uçak Kiralama :

Özel uçak kiralama hizmeti ağırlıklı olarak; iş dünyasının önemli liderleri, sana ve spor camiasının vazgeçilmez yıldızları tarafından tercih edilmektedir. Spor kulüp yöneticileri, siyasi liderler, hobilerine özel zaman ayıran milyarderler, zamanı değerli olan her gruptan bir çok kişi özel uçak kiralama servisi için World Wide Group’un profesyonel havacılık ekibinden güvenle destek almaktadırlar.

Özel uçak kiralama hizmetimiz talep sahibinin ihtiyaçlara değişkenlik göstermekle birlikte; uçağın büyüklüğü, konforu ve teknik özellikleri ve daha bir çok faktör göz önünde bulundurularak belirlenmektedir.

Kendi portföyümüzde bulunan farklı modellerdeki ve özelliklere sahip uçakların yanı sıra; misafirlerimizin özel istekleri doğrultusunda belirlenen emniyetli ve konforlu her türlü özel uçak kiralama servisini dünyanın her noktasında sağlayabilmekteyiz.

WW, özel uçak kiralama hizmeti kapsamında bir çok gruba hitap eden emniyetli uçuşlar organize etmiştir:

 • İş ve özel toplantı amaçlı yapılan seyahatler
 •  Siyasi liderlere özel uçak kiralama ve diplomatik uçuşlar
 • Konser, etkinlik, davet, kutlama organizasyonlarına hız katarak varmak isteyen sanatçılar, müzisyenler, akademisyenler, oyuncular
 •  Firma tanıtım organizasyon uçuşları
 • VIP tatil seyahatleri
 • Özel gün kutlamaları, teklifler ve havada özel anı bırakıp, unutulmaz keyif yaşamak isteyen misafirlerimiz için parti tadında uçuşlar

World Wide , global pazarda birçok ülkede yer alan yerlerindeki lokal ofisleri, havayolu işletmeleri, ikili anlaşmalar dayalı partnerlik ilşkileriyle özel uçak kiralamada maksimum verimlilik ve mutlu müşteri ilkesini benimseyen özel bir işletmedir.Uzun yıllara dayanan sektörel tecrübesi ve havacılık alanındaki dinamik bilgi değişikliklerine olan hakimiyeti,  özel bağlantıları ve toplu alım gücüne dayanan esnekliği ile dünyanın herhangi bir noktasından talep ettiğiniz herhangi bir hava aracını size özel sunacağımız maksimum faydayı hedefleyen hizmet paketleri ile özel uçak kiralama hizmeti sunma imkanına sahiptir.

World Wide tarafından sizlerin konforu için temin edilmiş tüm uçaklar, özel uçak kiralama hizmet kategorisinde yetkili otoriteler olan EASA/JAR/FAR kurallarına göre hava operasyonu yapabilen, kendi sahipliğinde özel uçak işletme ruhsatı (AOC) olan özel uçak kiralama işletmeleridir.

Alanında uzman ekibimiz emniyet, güvenlik ve gizlilik prensiplerine dayanarak özel uçağınızı sizin konforunuz için istenilen sürede temin etme yetkisine ve hızına sahiptirler.

Özel uçak kiralama taleplerinizi karşılanmasında öncelikli hedeflerimiz aşağıdaki şekilde listelenmiştir:

 •  İhtiyacınızı çözümleyecek en yakın ve emniyetli uçuş organizasyonuna en uygun havalimanlarını seçmek,
 • Şehir merkesi veya talep edeceğiniz noktalara  planlanan kara yolu ulaşım ve bekleme sürelerini minimize etmek,
 • VIP/CIP salonlarının rezervasyonunun yapılması ve havalimanı giriş ve çıkışınlarının daha hızlı organize edilmesini sağlamak,
 • Esnek uçuş planlama saatleri ile müşterilerinin olası gecikmelerini telafi etmek ve uçuş ekibi ile koordineli olarak güvenli uçuş koşullarını muhafaza etmek.

Siz değerli misafirlerimizin özel uçak seyahatleri esnasındaki konforunu sağlamak üzere :

 • Ttelefon, fax ve internete erişebilirlik gibi iletişim olanaklarının uçuş emniyetini riske etmeyecek ölçüde temin edilmesi.
 • Seyahatin vermiş olduğu olası yorgunluğu minimize etmek amacıyla her türlü transfer bağlantılarında maksimum konforu hedefleyen özel ulaşım araçlarının seçimi
 • Misafirlerimizin özel ihtiyaçlarına özgü, çeşitli kategorilerdeki ikram ürünlerinin temin edilmesi